Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 5X 30 T-25 RVS a2 - 82805314
Artikelnummer: 23311103 | Fabrikantnummer: 82805314 | EAN: 8712061505197
Het productnummer van de fabrikant is 82805314. Het EAN nummer is 8712061505197. Het interne artikelnummer is 23311103.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 25 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 11.8 mm |
| Kophoogte | 2.75 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005311 DS200
Artikelnummer: 22660512
Fabrikantnummer: 80005311
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22663453
Fabrikantnummer: 80605311
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22663454
Fabrikantnummer: 80605312
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22663455
Fabrikantnummer: 80605313
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22662853
Fabrikantnummer: 80505312
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22662854
Fabrikantnummer: 80505313
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS200
Artikelnummer: 22662436
Fabrikantnummer: 80405311
Fischer SCHROEF RVS M5X30 DS500
Artikelnummer: 22662852
Fabrikantnummer: 80505311
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311103
Fabrikantnummer: 82805314