Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 5X 60 T-25 RVS a2 - 82805444
Artikelnummer: 23311128 | Fabrikantnummer: 82805444 | EAN: 8712061505678
Het productnummer van de fabrikant is 82805444. Het EAN nummer is 8712061505678. Het interne artikelnummer is 23311128.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 25 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 60 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 11.8 mm |
| Kophoogte | 2.75 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005441 DS200
Artikelnummer: 22660524
Fabrikantnummer: 80005441
Fischer TAPBOUT 80105441 DS200
Artikelnummer: 22661362
Fabrikantnummer: 80105441
Fischer SCHROEF RVS M5X60 DS200
Artikelnummer: 22663489
Fabrikantnummer: 80605441
Fischer SCHROEF RVS M5X60 DS200
Artikelnummer: 22663490
Fabrikantnummer: 80605442
Fischer SCHROEF RVS M5X60 DS200
Artikelnummer: 22662890
Fabrikantnummer: 80505443
Fischer SCHROEF RVS M5X60 DS200
Artikelnummer: 22662445
Fabrikantnummer: 80405441
Fischer SCHROEF RVS M5X60 DS500
Artikelnummer: 22662888
Fabrikantnummer: 80505441
Fischer SCHROEF RVS M5X60 DS200
Artikelnummer: 22662889
Fabrikantnummer: 80505442
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311128
Fabrikantnummer: 82805444