Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 5X 65 RVS a2 - 82805463
Artikelnummer: 23311132 | Fabrikantnummer: 82805463 | EAN: 8712061505739
Het productnummer van de fabrikant is 82805463. Het EAN nummer is 8712061505739. Het interne artikelnummer is 23311132.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 3 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 11.8 mm |
| Kophoogte | 2.75 mm |
| Schroefdraadlengte | 65 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005461 DS200
Artikelnummer: 22660526
Fabrikantnummer: 80005461
Fischer TAPBOUT 80105461 DS200
Artikelnummer: 22661364
Fabrikantnummer: 80105461
Fischer SCHROEF RVS M5X65 DS200
Artikelnummer: 22663495
Fabrikantnummer: 80605461
Fischer SCHROEF RVS M5X65 DS200
Artikelnummer: 22663496
Fabrikantnummer: 80605462
Fischer SCHROEF RVS M5X65 DS200
Artikelnummer: 22662895
Fabrikantnummer: 80505462
Fischer SCHROEF RVS M5X65 DS200
Artikelnummer: 22662447
Fabrikantnummer: 80405469
Fischer SCHROEF RVS M5X65 DS200
Artikelnummer: 22662894
Fabrikantnummer: 80505461
Fischer SCHROEF RVS M5X65 DS200
Artikelnummer: 22662896
Fabrikantnummer: 80505463
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311132
Fabrikantnummer: 82805463