Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 5X 75 RVS a2 - 82805493
Artikelnummer: 23311139 | Fabrikantnummer: 82805493 | EAN: 8712061505890
Het productnummer van de fabrikant is 82805493. Het EAN nummer is 8712061505890. Het interne artikelnummer is 23311139.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 3 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 75 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 11.8 mm |
| Kophoogte | 2.75 mm |
| Schroefdraadlengte | 75 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005491 DS100
Artikelnummer: 22660530
Fabrikantnummer: 80005491
Fischer TAPBOUT 80105491 DS100
Artikelnummer: 22661368
Fabrikantnummer: 80105491
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22662906
Fabrikantnummer: 80505491
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22662907
Fabrikantnummer: 80505492
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22662908
Fabrikantnummer: 80505493
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22663507
Fabrikantnummer: 80605491
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22663508
Fabrikantnummer: 80605492
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22662451
Fabrikantnummer: 80405491
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311139
Fabrikantnummer: 82805493