Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 6X 12 T-30 RVS a4 - 82806159
Artikelnummer: 23311158 | Fabrikantnummer: 82806159 | EAN: 8712061506194
Het productnummer van de fabrikant is 82806159. Het EAN nummer is 8712061506194. Het interne artikelnummer is 23311158.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 12 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80106159 DS500
Artikelnummer: 22661377
Fabrikantnummer: 80106159
Fischer SCHROEF RVS M6X12 DS500
Artikelnummer: 22662940
Fabrikantnummer: 80506157
Fischer SCHROEF RVS M6X12 DS500
Artikelnummer: 22662941
Fabrikantnummer: 80506158
Fischer SCHROEF RVS M6X12 DS500
Artikelnummer: 22662942
Fabrikantnummer: 80506159
Fischer SCHROEF RVS M6X12 DS500
Artikelnummer: 22662465
Fabrikantnummer: 80406159
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311158
Fabrikantnummer: 82806159