Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 6X 30 T-30 RVS a4 - 82806319
Artikelnummer: 23311186 | Fabrikantnummer: 82806319 | EAN: 8712061506514
Het productnummer van de fabrikant is 82806319. Het EAN nummer is 8712061506514. Het interne artikelnummer is 23311186.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006319 DS200
Artikelnummer: 22660543
Fabrikantnummer: 80006319
Fischer SCHROEF RVS M6X30 DS200
Artikelnummer: 22662982
Fabrikantnummer: 80506317
Fischer SCHROEF RVS M6X30 DS200
Artikelnummer: 22662983
Fabrikantnummer: 80506318
Fischer SCHROEF RVS M6X30 DS200
Artikelnummer: 22662984
Fabrikantnummer: 80506319
Fischer SCHROEF RVS M6X30 DS200
Artikelnummer: 22662477
Fabrikantnummer: 80406319
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311186
Fabrikantnummer: 82806319