Fischer BOUT M6X45 BK FL A4 DS100 - 82806399
Artikelnummer: 23311198 | Fabrikantnummer: 82806399 | EAN: 8712061506750
Het productnummer van de fabrikant is 82806399. Het EAN nummer is 8712061506750. Het interne artikelnummer is 23311198.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Met flens | Ja |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006399 DS100
Artikelnummer: 22660549
Fabrikantnummer: 80006399
Fischer TAPBOUT 80106399 DS100
Artikelnummer: 22661390
Fabrikantnummer: 80106399
Fischer SCHROEF RVS M6X45 DS200
Artikelnummer: 22663001
Fabrikantnummer: 80506398
Fischer SCHROEF RVS M6X45 DS200
Artikelnummer: 22663000
Fabrikantnummer: 80506397
Fischer SCHROEF RVS M6X45 DS200
Artikelnummer: 22662482
Fabrikantnummer: 80406399