Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 6X 55 RVS a4 - 82806428
Artikelnummer: 23311203 | Fabrikantnummer: 82806428 | EAN: 8712061506897
Het productnummer van de fabrikant is 82806428. Het EAN nummer is 8712061506897. Het interne artikelnummer is 23311203.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Schroefdraadlengte | 55 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 55 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006429 DS100
Artikelnummer: 22660553
Fabrikantnummer: 80006429
Fischer TAPBOUT 80106429 DS100
Artikelnummer: 22661393
Fabrikantnummer: 80106429
Fischer SCHROEF RVS M6X55 DS200
Artikelnummer: 22663012
Fabrikantnummer: 80506427
Fischer SCHROEF RVS M6X55 DS200
Artikelnummer: 22663013
Fabrikantnummer: 80506428
Fischer SCHROEF RVS M6X55 DS200
Artikelnummer: 22662485
Fabrikantnummer: 80406429
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311203
Fabrikantnummer: 82806428