Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 6X 75 RVS a2 - 82806493
Artikelnummer: 23311219 | Fabrikantnummer: 82806493 | EAN: 8712061507177
Het productnummer van de fabrikant is 82806493. Het EAN nummer is 8712061507177. Het interne artikelnummer is 23311219.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 75 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Schroefdraadlengte | 75 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer ZESKBOUT 80006491 DS100
Artikelnummer: 22660560
Fabrikantnummer: 80006491
Fischer TAPBOUT 80106491 DS100
Artikelnummer: 22661398
Fabrikantnummer: 80106491
Fischer SCHROEF RVS M6X75 DS200
Artikelnummer: 22662492
Fabrikantnummer: 80406491
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311219
Fabrikantnummer: 82806493