Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 6X 80 T-30 RVS a2 - 82806514
Artikelnummer: 23311224 | Fabrikantnummer: 82806514 | EAN: 8712061507276
Het productnummer van de fabrikant is 82806514. Het EAN nummer is 8712061507276. Het interne artikelnummer is 23311224.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Schroefdraadlengte | 80 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 80 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer TAPBOUT M6X80 RVS DS200
Artikelnummer: 20523553
Fabrikantnummer: 80106511
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer ZESKBOUT 80006511 DS100
Artikelnummer: 22660562
Fabrikantnummer: 80006511
Fischer SCHROEF RVS M6X80 DS200
Artikelnummer: 22662494
Fabrikantnummer: 80406511
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311224
Fabrikantnummer: 82806514