Fischer BOUT M6X90 BK FL A2 DS100 - 82806553
Artikelnummer: 23311226 | Fabrikantnummer: 82806553 | EAN: 8712061507337
Het productnummer van de fabrikant is 82806553. Het EAN nummer is 8712061507337. Het interne artikelnummer is 23311226.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Schroefdraadlengte | 90 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 90 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer ZESKBOUT 80006551 DS100
Artikelnummer: 22660564
Fabrikantnummer: 80006551
Fischer TAPBOUT 80106551 DS100
Artikelnummer: 22661401
Fabrikantnummer: 80106551
Fischer SCHROEF RVS M6X90 DS200
Artikelnummer: 22662497
Fabrikantnummer: 80406559