Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 8X 18 T-40 RVS a4 - 82808219
Artikelnummer: 23311262 | Fabrikantnummer: 82808219 | EAN: 8712061605040
Het productnummer van de fabrikant is 82808219. Het EAN nummer is 8712061605040. Het interne artikelnummer is 23311262.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 40 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 18 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Kophoogte | 4.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M8X18 DS200
Artikelnummer: 22664678
Fabrikantnummer: 81508219
Fischer TAPBOUT 80108219 DS200
Artikelnummer: 22661421
Fabrikantnummer: 80108219
Fischer SCHROEF RVS M8X18 DS200
Artikelnummer: 22663898
Fabrikantnummer: 80708219
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311262
Fabrikantnummer: 82808219