Fischer BOUT M8X45 BK FL A4 DS100 - 82808399
Artikelnummer: 23311290 | Fabrikantnummer: 82808399 | EAN: 8712061508273
Het productnummer van de fabrikant is 82808399. Het EAN nummer is 8712061508273. Het interne artikelnummer is 23311290.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 40 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Met flens | Ja |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Kophoogte | 4.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80008399 DS100
Artikelnummer: 22660597
Fabrikantnummer: 80008399
Fischer TAPBOUT 80108399 DS100
Artikelnummer: 22661430
Fabrikantnummer: 80108399
Fischer SCHROEF RVS M8X45 DS200
Artikelnummer: 22663113
Fabrikantnummer: 80508397
Fischer SCHROEF RVS M8X45 DS200
Artikelnummer: 22662525
Fabrikantnummer: 80408399