Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 8X 8 RVS a4 - 82808118
Artikelnummer: 23311241 | Fabrikantnummer: 82808118 | EAN: 8712061604128
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Laagbolkopschroef ISO7380-2 M 8x 8 rvs A4
Het productnummer van de fabrikant is 82808118. Het EAN nummer is 8712061604128. Het interne artikelnummer is 23311241.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-2 M 8x 8 lage bolle kop met flens roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 8 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Kophoogte | 4.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 8X 8 RVS a4
Fischer BOUT RVS M8X8 DS500
Fischer BOUT RVS M8X8 DS500
Fischer BOUT RVS M8X8 DS500
Artikelnummer: 22666996
Fabrikantnummer: 82808116
Fischer BOUT RVS M8X8 DS500
Fischer BOUT RVS M8X8 DS500
Fischer BOUT RVS M8X8 DS500
Artikelnummer: 22666997
Fabrikantnummer: 82808117
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product