Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 8X 80 RVS a4 - 82808518
Artikelnummer: 23311317 | Fabrikantnummer: 82808518 | EAN: 8712061508815
Het productnummer van de fabrikant is 82808518. Het EAN nummer is 8712061508815. Het interne artikelnummer is 23311317.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Schroefdraadlengte | 80 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 80 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Kophoogte | 4.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80008519 DS50
Artikelnummer: 22660611
Fabrikantnummer: 80008519
Fischer TAPBOUT 80108519 DS50
Artikelnummer: 22661441
Fabrikantnummer: 80108519
Fischer SCHROEF RVS M8X80 DS200
Artikelnummer: 22663127
Fabrikantnummer: 80508517
Fischer SCHROEF RVS M8X80 DS100
Artikelnummer: 22662533
Fabrikantnummer: 80408519
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311317
Fabrikantnummer: 82808518