Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M10X 45 T-50 RVS a4 - 82810399
Artikelnummer: 23311378 | Fabrikantnummer: 82810399 | EAN: 8712061509799
Het productnummer van de fabrikant is 82810399. Het EAN nummer is 8712061509799. Het interne artikelnummer is 23311378.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 50 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010399 DS100
Artikelnummer: 22660662
Fabrikantnummer: 80010399
Fischer TAPBOUT 80110399 DS100
Artikelnummer: 22661483
Fabrikantnummer: 80110399
Fischer SCHROEF RVS M10X45 DS100
Artikelnummer: 22663148
Fabrikantnummer: 80510399
Fischer SCHROEF RVS M10X45 DS100
Artikelnummer: 22662551
Fabrikantnummer: 80410399
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311378
Fabrikantnummer: 82810399