Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M10X 90 RVS a4 - 82810558
Artikelnummer: 23311409 | Fabrikantnummer: 82810558 | EAN: 8712061510412
Het productnummer van de fabrikant is 82810558. Het EAN nummer is 8712061510412. Het interne artikelnummer is 23311409.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Schroefdraadlengte | 90 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 90 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010559 DS50
Artikelnummer: 22660678
Fabrikantnummer: 80010559
Fischer TAPBOUT 80110559 DS50
Artikelnummer: 22661495
Fabrikantnummer: 80110559
Fischer SCHROEF RVS M10X90 DS50
Artikelnummer: 22663964
Fabrikantnummer: 80710559
Fischer SCHROEF RVS M10X90 DS50
Artikelnummer: 22662561
Fabrikantnummer: 80410559
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311409
Fabrikantnummer: 82810558