Fischer BOUT M12X20 BK FL A4 DS50 - 82812238
Artikelnummer: 23311433 | Fabrikantnummer: 82812238 | EAN: 8712061510818
Het productnummer van de fabrikant is 82812238. Het EAN nummer is 8712061510818. Het interne artikelnummer is 23311433.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 12 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80112239 DS50
Artikelnummer: 22661526
Fabrikantnummer: 80112239
Fischer SCHROEF RVS M12X20 DS50
Artikelnummer: 22663980
Fabrikantnummer: 80712239
Fischer BOUT RVS M12X20 DS50
Artikelnummer: 22664295
Fabrikantnummer: 80912239