Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M12X 22 T-55 RVS a4 - 82812259
Artikelnummer: 23311438 | Fabrikantnummer: 82812259 | EAN: 8712061604326
Het productnummer van de fabrikant is 82812259. Het EAN nummer is 8712061604326. Het interne artikelnummer is 23311438.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 55 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 22 mm |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 22 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 12 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80112249 DS50
Artikelnummer: 22661528
Fabrikantnummer: 80112249
Fischer BOUT RVS M12X22 DS50
Artikelnummer: 22664797
Fabrikantnummer: 81512259
Fischer BOUT RVS M12X22 DS50
Artikelnummer: 22667192
Fabrikantnummer: 82812256
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311438
Fabrikantnummer: 82812259