Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M12X 35 T-55 RVS a4 - 82812349
Artikelnummer: 23311450 | Fabrikantnummer: 82812349 | EAN: 8712061511075
Het productnummer van de fabrikant is 82812349. Het EAN nummer is 8712061511075. Het interne artikelnummer is 23311450.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 55 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 12 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80012349 DS50
Artikelnummer: 22660720
Fabrikantnummer: 80012349
Fischer TAPBOUT 80112349 DS50
Artikelnummer: 22661531
Fabrikantnummer: 80112349
Fischer SCHROEF RVS M12X35 DS50
Artikelnummer: 22663986
Fabrikantnummer: 80712349
Fischer BOUT RVS M12X35 DS50
Artikelnummer: 22664304
Fabrikantnummer: 80912349
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311450
Fabrikantnummer: 82812349