Fischer BOUT M12X75 BK FL A4 DS25 - 82812498
Artikelnummer: 23311481 | Fabrikantnummer: 82812498 | EAN: 8712061511693
Het productnummer van de fabrikant is 82812498. Het EAN nummer is 8712061511693. Het interne artikelnummer is 23311481.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 75 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 12 mm |
| Schroefdraadlengte | 75 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80012499 DS25
Artikelnummer: 22660736
Fabrikantnummer: 80012499
Fischer TAPBOUT 80112499 DS25
Artikelnummer: 22661542
Fabrikantnummer: 80112499
Fischer BOUT RVS M12X75 DS25
Artikelnummer: 22664818
Fabrikantnummer: 81512499