Fischer DRDSTANG 81310009 - 81310009
Artikelnummer: 22664420 | Fabrikantnummer: 81310009 | EAN: 8712061057535
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf Fischer draadeind
Het productnummer van de fabrikant is 81310009. Het EAN nummer is 8712061057535. Het interne artikelnummer is 22664420.
Aanvullende informatie
Draadeind DIN 976 M10x1000 roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Draadstang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Linkse draad | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Met snijgroeven | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Categorieën |
Rail profielen en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer DRDSTANG 81310009
Fischer DRDSTANG 81310007
Fischer DRDSTANG 81310007
Fischer DRDSTANG 81310007
Artikelnummer: 22664418
Fabrikantnummer: 81310007
Fischer DRDSTANG 81310008
Fischer DRDSTANG 81310008
Fischer DRDSTANG 81310008
Artikelnummer: 22664419
Fabrikantnummer: 81310008
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product