Fischer FAZ II PLS 12/10 K R 12X90 - 564679
Artikelnummer: 23882560 | Fabrikantnummer: 564679 | EAN: 4048962463040
Het productnummer van de fabrikant is 564679. Het EAN nummer is 4048962463040. Het interne artikelnummer is 23882560.
| Klasse |
Ankerbout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Lengte | 90 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Brandwerend | Ja |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Hulslengte | 0 mm |
| Functiebehoud | Ja |
| Boorgatdiameter | 12 mm |
| Min. boordiepte | 80 mm |
| Bevestigingsvoorziening | Moer |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Draadmaat (imperiaal) | Overig |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Materiaal huls | Overig |
| Afstandsmontage | Nee |
| Effectieve verankeringsdiepte | 50 mm |
| Materiaal anker | Staal |
| Oppervlaktebescherming anker | Elektrolytisch verzinkt |
| Kwaliteitsklasse materiaal huls | Overig |
| Schroefdraadlengte | 41 mm |
| Aantal moeren | 1 |
| Verankeringswijze | Spreidanker |
| Doorsteekmontage | Ja |
| Uitvoering ankers | Doorsteek |
| Kwaliteitsklasse materiaal anker | Overig |
| Type beton | Gescheurd beton |
| Geschikt voor kanaalplaat | Nee |
| Met kraag | Nee |
| Brandwerendheidsklasse volgens EN 13501-2 | EI120 |
| Max. klemdikte | 10 mm |
| Bevestiging met spreidgereedschap | Ja |
| Aantal rondellen | 1 |
| Oppervlaktebescherming huls | Overig |
| Categorieën |
Ankers en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23882560
Fabrikantnummer: 564679
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.