Fischer TAPBOUT 90405020 - 90405020
Artikelnummer: 22668389 | Fabrikantnummer: 90405020 | EAN: 8712061456857
Het productnummer van de fabrikant is 90405020. Het EAN nummer is 8712061456857. Het interne artikelnummer is 22668389.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Kleur | Zink |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Kophoogte | 3.5 mm |
| Kopdiameter | 8.63 mm |
| Materiaalkwaliteit | 8.8 (staal) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
FisProfi CARROSRING M5 VERZ DS100
Artikelnummer: 20453685
Fabrikantnummer: 91305005
FisProfi VERBMOER M6 VERZ DS50
Artikelnummer: 20517931
Fabrikantnummer: 91312006