Fischer SPPLTSCHR 83730151 DS500 - 83730151
Artikelnummer: 22667445 | Fabrikantnummer: 83730151 | EAN: 8712061537266
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Fis hout-/ bouwschroef, roestvaststaal (RVS), lengte 12mm, draadverdeling voldraad, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), kopvorm lenskop (Bombé), verzonken kop, type schroefdraad overig, aandraaivoorziening pozidriv PZ, schroefdraadlengte 12mm, oppervlaktebehandeling overig,
Het productnummer van de fabrikant is 83730151. Het EAN nummer is 8712061537266. Het interne artikelnummer is 22667445.
Aanvullende informatie
Fischer® spaanplaatschroef 3.0x 12 lenskop pozidriv roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Lengte | 12 mm |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Gehard | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopvorm | Lenskop (Bombé) |
| Met freesribben onder kop | Nee |
| Puntvorm | Puntig |
| Met schachtribben | Nee |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met pin in schroefgleuf | Nee |
| Met gatvergrotende vleugels | Nee |
| Geleverd op band | Nee |
| Schroefdraaddiameter | 3 mm |
| Met antiwrijvingscoating | Nee |
| Kopboring | Nee |
| Categorie RVS volgens ISO 3506 | A2 |
| Afwijkend materiaal boorpunt | Nee |
| Fixeerdraad | Nee |
| Afstandsdraad | Nee |
| Met boorpunt | Nee |
| SKH kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal op strip | |
| Kopdiameter | mm |
| Grootte bit | |
| Schachtdiameter | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SPPLTSCHR 83730151 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83730152 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83730152 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83730152 DS500
Artikelnummer: 22667446
Fabrikantnummer: 83730152
Fischer SPPLTSCHR 83730157 DS200
Fischer SPPLTSCHR 83730157 DS200
Fischer SPPLTSCHR 83730157 DS200
Artikelnummer: 22667447
Fabrikantnummer: 83730157
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product