Fischer SPPLTSCHR 83645204 DS500 - 83645204
Artikelnummer: 22667336 | Fabrikantnummer: 83645204 | EAN: 8712061522606
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Fis hout-/ bouwschroef, roestvaststaal (RVS), lengte 16mm, draadverdeling voldraad, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), kopvorm cilinderkop, type schroefdraad overig, aandraaivoorziening torx, schroefdraadlengte 16mm, oppervlaktebehandeling overig, schroefdraaddiameter 4.5mm,
Het productnummer van de fabrikant is 83645204. Het EAN nummer is 8712061522606. Het interne artikelnummer is 22667336.
Aanvullende informatie
Fischer® spaanplaatschroef 4.5x 16 cilinderkop T-20 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Lengte | 16 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Gehard | Nee |
| Schroefdraaddiameter | 4.5 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Met freesribben onder kop | Nee |
| Puntvorm | Puntig |
| Met schachtribben | Nee |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met pin in schroefgleuf | Nee |
| Met gatvergrotende vleugels | Nee |
| Geleverd op band | Nee |
| Kopdiameter | 9 mm |
| Met antiwrijvingscoating | Nee |
| Kopboring | Nee |
| Categorie RVS volgens ISO 3506 | A2 |
| Grootte bit | 20 |
| Afwijkend materiaal boorpunt | Nee |
| Fixeerdraad | Nee |
| Afstandsdraad | Nee |
| Met boorpunt | Nee |
| SKH kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal op strip | |
| Schachtdiameter | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SPPLTSCHR 83645204 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83645205 DS200
Fischer SPPLTSCHR 83645205 DS200
Fischer SPPLTSCHR 83645205 DS200
Artikelnummer: 22667337
Fabrikantnummer: 83645205
Fischer SPPLTSCHR 83645231 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83645231 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83645231 DS500
Artikelnummer: 22667338
Fabrikantnummer: 83645231
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product