Fischer SPPLTSCHR 83645271 DS500 - 83645271
Artikelnummer: 22667341 | Fabrikantnummer: 83645271 | EAN: 8712061524563
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Fis hout-/ bouwschroef, roestvaststaal (RVS), lengte 25mm, draadverdeling voldraad, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), kopvorm cilinderkop, type schroefdraad overig, aandraaivoorziening pozidriv PZ, schroefdraadlengte 25mm, oppervlaktebehandeling overig, schroefdraaddiameter 4.5mm,
Het productnummer van de fabrikant is 83645271. Het EAN nummer is 8712061524563. Het interne artikelnummer is 22667341.
Aanvullende informatie
Fischer® spaanplaatschroef 4.5x 25 cilinderkop pozidriv roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Lengte | 25 mm |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Gehard | Nee |
| Schroefdraaddiameter | 4.5 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Met freesribben onder kop | Nee |
| Puntvorm | Puntig |
| Met schachtribben | Nee |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met pin in schroefgleuf | Nee |
| Met gatvergrotende vleugels | Nee |
| Geleverd op band | Nee |
| Kopdiameter | 9 mm |
| Met antiwrijvingscoating | Nee |
| Kopboring | Nee |
| Categorie RVS volgens ISO 3506 | A2 |
| Afwijkend materiaal boorpunt | Nee |
| Fixeerdraad | Nee |
| Afstandsdraad | Nee |
| Met boorpunt | Nee |
| SKH kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal op strip | |
| Grootte bit | |
| Schachtdiameter | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SPPLTSCHR 83645271 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83645234 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83645234 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83645234 DS500
Artikelnummer: 22667339
Fabrikantnummer: 83645234
Fischer SPPLTSCHR 83745231 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83745231 DS500
Fischer SPPLTSCHR 83745231 DS500
Artikelnummer: 22667512
Fabrikantnummer: 83745231
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product