Fischer BOUT RVS M5X10 DS200 - 80905131
Artikelnummer: 22664141 | Fabrikantnummer: 80905131 | EAN: 8712061140008
Het productnummer van de fabrikant is 80905131. Het EAN nummer is 8712061140008. Het interne artikelnummer is 22664141.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 10 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 5.4 mm |
| Kophoogte | 8.71 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M5X10 DS200
Artikelnummer: 20430083
Fabrikantnummer: 80405131
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer SCHROEF RVS M5X10 DS500
Artikelnummer: 22663399
Fabrikantnummer: 80605131
Fischer SCHROEF RVS M5X10 DS500
Artikelnummer: 22663400
Fabrikantnummer: 80605132
Fischer SCHROEF RVS M5X10 DS500
Artikelnummer: 22663401
Fabrikantnummer: 80605133
Fischer SCHROEF RVS M5X10 DS500
Artikelnummer: 22663789
Fabrikantnummer: 80705131
Fischer SCHROEF RVS M5X10 DS500
Artikelnummer: 22662800
Fabrikantnummer: 80505133
Fischer SCHROEF RVS M5X10 DS500
Artikelnummer: 22662798
Fabrikantnummer: 80505131
Fischer SCHROEF RVS M5X10 DS500
Artikelnummer: 22662799
Fabrikantnummer: 80505132