Fischer BOUT RVS M5X8 DS200 - 80905111
Artikelnummer: 22664138 | Fabrikantnummer: 80905111 | EAN: 8712061590148
Het productnummer van de fabrikant is 80905111. Het EAN nummer is 8712061590148. Het interne artikelnummer is 22664138.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 8 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 5.4 mm |
| Kophoogte | 8.71 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer SCHROEF RVS M5X8 DS500
Artikelnummer: 22663393
Fabrikantnummer: 80605111
Fischer SCHROEF RVS M5X8 DS500
Artikelnummer: 22663394
Fabrikantnummer: 80605112
Fischer SCHROEF RVS M5X8 DS500
Artikelnummer: 22663395
Fabrikantnummer: 80605113
Fischer SCHROEF RVS M5X8 DS500
Artikelnummer: 22663787
Fabrikantnummer: 80705111
Fischer SCHROEF RVS M5X8 DS500
Artikelnummer: 22662793
Fabrikantnummer: 80505112
Fischer SCHROEF RVS M5X8 DS500
Artikelnummer: 22662794
Fabrikantnummer: 80505113
Fischer SCHROEF RVS M5X8 DS200
Artikelnummer: 22662420
Fabrikantnummer: 80405111
Fischer SCHROEF RVS M5X8 DS500
Artikelnummer: 22662792
Fabrikantnummer: 80505111