Fischer BOUT RVS M8X65 DS200 - 80908469
Artikelnummer: 22664241 | Fabrikantnummer: 80908469 | EAN: 8712061591466
Het productnummer van de fabrikant is 80908469. Het EAN nummer is 8712061591466. Het interne artikelnummer is 22664241.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Met flens | Ja |
| Schroefdraadlengte | 65 mm |
| Kopdiameter | 8.1 mm |
| Kophoogte | 14.26 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M8X65 DS100
Artikelnummer: 22664700
Fabrikantnummer: 81508469
Fischer ZESKBOUT 80008469 DS100
Artikelnummer: 22660605
Fabrikantnummer: 80008469
Fischer TAPBOUT 80108469 DS100
Artikelnummer: 22661437
Fabrikantnummer: 80108469