Fischer BOUT 80910589 DS100 - 80910589
Artikelnummer: 22664292 | Fabrikantnummer: 80910589 | EAN: 8712061590162
Het productnummer van de fabrikant is 80910589. Het EAN nummer is 8712061590162. Het interne artikelnummer is 22664292.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Schroefdraadlengte | 100 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 100 mm |
| Met flens | Ja |
| Kophoogte | 16.5 mm |
| Kopdiameter | 9.2 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010589 DS50
Artikelnummer: 22660680
Fabrikantnummer: 80010589
Fischer TAPBOUT 80110589 DS50
Artikelnummer: 22661496
Fabrikantnummer: 80110589
Fischer SCHROEF RVS M10X100 DS50
Artikelnummer: 22663966
Fabrikantnummer: 80710589