Fischer BOUT RVS M12X40 DS50 - 80912379
Artikelnummer: 22664307 | Fabrikantnummer: 80912379 | EAN: 8712061590605
Het productnummer van de fabrikant is 80912379. Het EAN nummer is 8712061590605. Het interne artikelnummer is 22664307.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 11.5 mm |
| Kophoogte | 17.62 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80012379 DS50
Artikelnummer: 22660722
Fabrikantnummer: 80012379
Fischer TAPBOUT 80112379 DS50
Artikelnummer: 22661532
Fabrikantnummer: 80112379
Fischer SCHROEF RVS M12X40 DS50
Artikelnummer: 22663988
Fabrikantnummer: 80712379