Fischer BOUT RVS M12X45 DS50 - 80912399
Artikelnummer: 22664310 | Fabrikantnummer: 80912399 | EAN: 8712061590629
Het productnummer van de fabrikant is 80912399. Het EAN nummer is 8712061590629. Het interne artikelnummer is 22664310.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Met flens | Ja |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 11.5 mm |
| Kophoogte | 17.62 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80012399 DS50
Artikelnummer: 22660724
Fabrikantnummer: 80012399
Fischer TAPBOUT 80112399 DS50
Artikelnummer: 22661533
Fabrikantnummer: 80112399
Fischer SCHROEF RVS M12X45 DS50
Artikelnummer: 22663990
Fabrikantnummer: 80712399