Fischer Hollewandplug DuoHM Duohm 4x55 S PZ - 572920
Artikelnummer: 26637688 | Fabrikantnummer: 572920 | EAN: 4048962523980
Omschrijving
FischerCHER DUOHM 4X55 S PZ
Het productnummer van de fabrikant is 572920. Het EAN nummer is 4048962523980. Het interne artikelnummer is 26637688.
Aanvullende informatie
DuoHM 4 x 55 S PH PZ
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Hollewand plug
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Staal |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Boorgatdiameter | 8 mm |
| Met schroef | Ja |
| Met draad | Ja |
| Pluglengte | 55 mm |
| Schroeflengte | 55 mm |
| Aantal gangen per inch | |
| Geschikt voor wand-/plaatdikte | - mm |
| Min. boordiepte | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product