Fischer Koude beugel KFT KFT 88,9 koudebeugel - 505906
Artikelnummer: 26714055 | Fabrikantnummer: 505906 | EAN: 4048962070859
Omschrijving
FischerCHER KFT 88,9 KOUDEBEUGEL
Het productnummer van de fabrikant is 505906. Het EAN nummer is 4048962070859. Het interne artikelnummer is 26714055.
Aanvullende informatie
KFT 88,9
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Tweedelige beugel rond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Serie |
Koude beugel KFT
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 150 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Diepte | 50 mm |
| Aansluitvoorziening | Binnendraad |
| KIWA-keur | Nee |
| Geschikt voor kunststof buis | Ja |
| Geschikt voor gietijzeren buis | Ja |
| Geschikt voor stalen buis | Ja |
| Sluitvoorziening | Dubbel schroef |
| VdS keur | Nee |
| FM keur | Nee |
| Geschikt voor aluminium buis | Ja |
| Geschikt voor koperen buis | Ja |
| Geschikt voor roestvaststalen buis | Ja |
| Geschikt voor aantal buizen | 1 |
| Geschikt voor spiraalbuis | Ja |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening | M8/M10/ 1/2" (M-F) |
| Inlage | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Uitwendige buisdiameter | 88.9 - 88.9 mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product