Fischer SCHROEF RVS M4X14 DS500 - 80604172
Artikelnummer: 22663280 | Fabrikantnummer: 80604172 | EAN: 8712061630776
Het productnummer van de fabrikant is 80604172. Het EAN nummer is 8712061630776. Het interne artikelnummer is 22663280.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 14 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 14 mm |
| Kopdiameter | 8 mm |
| Kophoogte | 3.1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80104171 DS1000
Artikelnummer: 22661307
Fabrikantnummer: 80104171
Fischer SCHROEF RVS M4X14 DS500
Artikelnummer: 22663279
Fabrikantnummer: 80604171
Fischer SCHROEF RVS M4X14 DS500
Artikelnummer: 22663281
Fabrikantnummer: 80604173
Fischer SCHROEF RVS M4X14 DS200
Artikelnummer: 22663759
Fabrikantnummer: 80704171
Fischer SCHROEF RVS M4X14 DS500
Artikelnummer: 22662679
Fabrikantnummer: 80504172
Fischer SCHROEF RVS M4X14 DS500
Artikelnummer: 22662680
Fabrikantnummer: 80504173
Fischer SCHROEF RVS M4X14 DS500
Artikelnummer: 22662388
Fabrikantnummer: 80404181
Fischer SCHROEF RVS M4X14 DS500
Artikelnummer: 22662678
Fabrikantnummer: 80504171