Fischer SCHROEF RVS M4X70 DS200 - 80604488
Artikelnummer: 22663373 | Fabrikantnummer: 80604488 | EAN: 8712061635030
Het productnummer van de fabrikant is 80604488. Het EAN nummer is 8712061635030. Het interne artikelnummer is 22663373.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Kopdiameter | 8 mm |
| Kophoogte | 3.1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BORGMOER M4 RVS DS500
Artikelnummer: 20530204
Fabrikantnummer: 80304001
Fischer TAPBOUT 80104489 DS100
Artikelnummer: 22661335
Fabrikantnummer: 80104489
Fischer SCHROEF RVS M4X70 DS500
Artikelnummer: 22663372
Fabrikantnummer: 80604487
Fischer SCHROEF RVS M4X70 DS500
Artikelnummer: 22663374
Fabrikantnummer: 80604489
Fischer SCHROEF RVS M4X70 DS200
Artikelnummer: 22663784
Fabrikantnummer: 80704489
Fischer SCHROEF RVS M4X70 DS200
Artikelnummer: 22662765
Fabrikantnummer: 80504487
Fischer SCHROEF RVS M4X70 DS500
Artikelnummer: 22662766
Fabrikantnummer: 80504488
Fischer SCHROEF RVS M4X70 DS200
Artikelnummer: 22662411
Fabrikantnummer: 80404489
Fischer SCHROEF RVS M4X70 DS200
Artikelnummer: 22662767
Fabrikantnummer: 80504489