Fischer SCHROEF RVS M5X22 DS500 - 80605252
Artikelnummer: 22663436 | Fabrikantnummer: 80605252 | EAN: 8712061631292
Het productnummer van de fabrikant is 80605252. Het EAN nummer is 8712061631292. Het interne artikelnummer is 22663436.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 22 mm |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 22 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Kophoogte | 3.8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer TAPBOUT 80105241 DS500
Artikelnummer: 22661349
Fabrikantnummer: 80105241
Fischer SCHROEF RVS M5X22 DS500
Artikelnummer: 22663435
Fabrikantnummer: 80605251
Fischer SCHROEF RVS M5X22 DS500
Artikelnummer: 22663437
Fabrikantnummer: 80605253
Fischer SCHROEF RVS M5X22 DS500
Artikelnummer: 22663801
Fabrikantnummer: 80705251
Fischer SCHROEF RVS M5X22 DS500
Artikelnummer: 22662834
Fabrikantnummer: 80505251
Fischer SCHROEF RVS M5X22 DS500
Artikelnummer: 22662836
Fabrikantnummer: 80505253
Fischer SCHROEF RVS M5X22 DS500
Artikelnummer: 22662431
Fabrikantnummer: 80405241
Fischer SCHROEF RVS M5X22 DS500
Artikelnummer: 22662835
Fabrikantnummer: 80505252