Fischer SCHROEF RVS M3X10 DS500 - 80703139
Artikelnummer: 22663721 | Fabrikantnummer: 80703139 | EAN: 8712061644469
Het productnummer van de fabrikant is 80703139. Het EAN nummer is 8712061644469. Het interne artikelnummer is 22663721.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Lengte tot onderkant kop | 10 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 1.65 mm |
| Kopdiameter | 5.45 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X10 DS1000
Artikelnummer: 22664492
Fabrikantnummer: 81503139
Fischer TAPBOUT 80103139 DS1000
Artikelnummer: 22661278
Fabrikantnummer: 80103139
Fischer SCHROEF RVS M3X10 DS500
Artikelnummer: 22663167
Fabrikantnummer: 80603137
Fischer SCHROEF RVS M3X10 DS500
Artikelnummer: 22663168
Fabrikantnummer: 80603138
Fischer SCHROEF RVS M3X10 DS500
Artikelnummer: 22663169
Fabrikantnummer: 80603139
Fischer SCHROEF RVS M3X10 DS500
Artikelnummer: 22666539
Fabrikantnummer: 82303139
Fischer BOUT RVS M3X10 DS1000
Artikelnummer: 22666709
Fabrikantnummer: 82803136
Fischer BOUT RVS M3X10 DS1000
Artikelnummer: 22666710
Fabrikantnummer: 82803137
Fischer SCHROEF RVS M3X10 DS500
Artikelnummer: 22662573
Fabrikantnummer: 80503137
Fischer SCHROEF RVS M3X10 DS500
Artikelnummer: 22662575
Fabrikantnummer: 80503139
Fischer SCHROEF RVS M3X10 DS500
Artikelnummer: 22662349
Fabrikantnummer: 80403139
Fischer SCHROEF RVS M3X10 DS500
Artikelnummer: 22662574
Fabrikantnummer: 80503138