Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500 - 80704151
Artikelnummer: 22663757 | Fabrikantnummer: 80704151 | EAN: 8712061605545
Het productnummer van de fabrikant is 80704151. Het EAN nummer is 8712061605545. Het interne artikelnummer is 22663757.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 12 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80104151 DS200
Artikelnummer: 22661305
Fabrikantnummer: 80104151
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22663273
Fabrikantnummer: 80604151
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22663274
Fabrikantnummer: 80604152
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22663275
Fabrikantnummer: 80604153
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22662674
Fabrikantnummer: 80504153
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22662672
Fabrikantnummer: 80504151
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22662673
Fabrikantnummer: 80504152
Fischer SCHROEF RVS M4X12 DS500
Artikelnummer: 22662385
Fabrikantnummer: 80404151