Fischer SCHROEF RVS M4X18 DS500 - 80704219
Artikelnummer: 22663764 | Fabrikantnummer: 80704219 | EAN: 8712061644896
Het productnummer van de fabrikant is 80704219. Het EAN nummer is 8712061644896. Het interne artikelnummer is 22663764.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 18 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BORGMOER M4 RVS DS500
Artikelnummer: 20530204
Fabrikantnummer: 80304001
Fischer BOUT RVS M4X18 DS1000
Artikelnummer: 22664534
Fabrikantnummer: 81504219
Fischer TAPBOUT 80104219 DS1000
Artikelnummer: 22661312
Fabrikantnummer: 80104219
Fischer SCHROEF RVS M4X18 DS500
Artikelnummer: 22663294
Fabrikantnummer: 80604217
Fischer SCHROEF RVS M4X18 DS500
Artikelnummer: 22663295
Fabrikantnummer: 80604218
Fischer SCHROEF RVS M4X18 DS500
Artikelnummer: 22663296
Fabrikantnummer: 80604219
Fischer SCHROEF RVS M4X18 DS500
Artikelnummer: 22666575
Fabrikantnummer: 82304219
Fischer SCHROEF RVS M4X18 DS500
Artikelnummer: 22662694
Fabrikantnummer: 80504218
Fischer SCHROEF RVS M4X18 DS500
Artikelnummer: 22662391
Fabrikantnummer: 80404219
Fischer SCHROEF RVS M4X18 DS500
Artikelnummer: 22662693
Fabrikantnummer: 80504217