Fischer SCHROEF RVS M5X100 DS200 - 80705581
Artikelnummer: 22663831 | Fabrikantnummer: 80705581 | EAN: 8712061441129
Het productnummer van de fabrikant is 80705581. Het EAN nummer is 8712061441129. Het interne artikelnummer is 22663831.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Schroefdraadlengte | 100 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 100 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 9.2 mm |
| Kophoogte | 2.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005581 DS100
Artikelnummer: 22660536
Fabrikantnummer: 80005581
Fischer TAPBOUT 80105581 DS100
Artikelnummer: 22661374
Fabrikantnummer: 80105581
Fischer SCHROEF RVS M5X100 DS200
Artikelnummer: 22662924
Fabrikantnummer: 80505581
Fischer SCHROEF RVS M5X100 DS200
Artikelnummer: 22663525
Fabrikantnummer: 80605581
Fischer SCHROEF RVS M5X100 DS200
Artikelnummer: 22663526
Fabrikantnummer: 80605582
Fischer SCHROEF RVS M5X100 DS200
Artikelnummer: 22666638
Fabrikantnummer: 82305581
Fischer SCHROEF RVS M5X100 DS200
Artikelnummer: 22662457
Fabrikantnummer: 80405581