Fischer SCHROEF RVS M8X14 DS200 - 80708179
Artikelnummer: 22663894 | Fabrikantnummer: 80708179 | EAN: 8712061646463
Het productnummer van de fabrikant is 80708179. Het EAN nummer is 8712061646463. Het interne artikelnummer is 22663894.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 14 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Lengte tot onderkant kop | 14 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 14.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M8X14 DS200
Artikelnummer: 22664674
Fabrikantnummer: 81508179
Fischer TAPBOUT 80108179 DS200
Artikelnummer: 22661418
Fabrikantnummer: 80108179
Fischer BOUT RVS M8X14 DS200
Artikelnummer: 22667008
Fabrikantnummer: 82808176