Fischer SCHROEF RVS M8X90 DS100 - 80708559
Artikelnummer: 22663924 | Fabrikantnummer: 80708559 | EAN: 8712061646722
Het productnummer van de fabrikant is 80708559. Het EAN nummer is 8712061646722. Het interne artikelnummer is 22663924.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Schroefdraadlengte | 90 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 90 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 14.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80008559 DS50
Artikelnummer: 22660613
Fabrikantnummer: 80008559
Fischer TAPBOUT 80108559 DS50
Artikelnummer: 22661442
Fabrikantnummer: 80108559
Fischer SCHROEF RVS M8X90 DS100
Artikelnummer: 22662535
Fabrikantnummer: 80408559