Fischer SCHROEF RVS M8X120 DS100 - 80708649
Artikelnummer: 22663930 | Fabrikantnummer: 80708649 | EAN: 8712061646784
Het productnummer van de fabrikant is 80708649. Het EAN nummer is 8712061646784. Het interne artikelnummer is 22663930.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Schroefdraadlengte | 120 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 120 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 14.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M8X120 DS50
Artikelnummer: 22664714
Fabrikantnummer: 81508649
Fischer ZESKBOUT 80008649 DS50
Artikelnummer: 22660619
Fabrikantnummer: 80008649
Fischer TAPBOUT 80108649 DS50
Artikelnummer: 22661448
Fabrikantnummer: 80108649