Fischer SCHROEF RVS M12X35 DS50 - 80712341
Artikelnummer: 22663985 | Fabrikantnummer: 80712341 | EAN: 8712061603121
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening schroefgleuf, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 35mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 22mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80712341. Het EAN nummer is 8712061603121. Het interne artikelnummer is 22663985.
Aanvullende informatie
Metaalschroef DIN963 M12x 35 platverzonken kop zaagsnede roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 6 mm |
| Kopdiameter | 22 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SCHROEF RVS M12X35 DS50
Fischer BOUT RVS M12X35 DS50
Fischer BOUT RVS M12X35 DS50
Fischer BOUT RVS M12X35 DS50
Artikelnummer: 22664302
Fabrikantnummer: 80912341
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product