Fischer SCHROEF RVS M12X80 DS50 - 80712511
Artikelnummer: 22663999 | Fabrikantnummer: 80712511 | EAN: 8712061603411
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening schroefgleuf, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 80mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 22mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80712511. Het EAN nummer is 8712061603411. Het interne artikelnummer is 22663999.
Aanvullende informatie
Metaalschroef DIN963 M12x 80 platverzonken kop zaagsnede roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Schroefdraadlengte | 80 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 80 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 6 mm |
| Kopdiameter | 22 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SCHROEF RVS M12X80 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012511 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012511 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012511 DS25
Artikelnummer: 22660737
Fabrikantnummer: 80012511
Fischer TAPBOUT 80112511 DS25
Fischer TAPBOUT 80112511 DS25
Fischer TAPBOUT 80112511 DS25
Artikelnummer: 22661543
Fabrikantnummer: 80112511
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product