Fischer SCHROEF RVS M20X50 DS25 - 80720401
Artikelnummer: 22664113 | Fabrikantnummer: 80720401 | EAN: 8712061605408
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening schroefgleuf, draadmaat (metrisch) 20, lengte tot onderkant kop 50mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 36mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80720401. Het EAN nummer is 8712061605408. Het interne artikelnummer is 22664113.
Aanvullende informatie
Metaalschroef DIN963 M20x 50 platverzonken kop zaagsnede roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kophoogte | 10 mm |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SCHROEF RVS M20X50 DS25
Fischer TAPBOUT 80120401 DS25
Fischer TAPBOUT 80120401 DS25
Fischer TAPBOUT 80120401 DS25
Artikelnummer: 22661709
Fabrikantnummer: 80120401
Fischer BOUT RVS M20X50 DS25
Fischer BOUT RVS M20X50 DS25
Fischer BOUT RVS M20X50 DS25
Artikelnummer: 22664893
Fabrikantnummer: 81520401
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product