Fischer SCHROEF RVS M20X55 DS25 - 80720429
Artikelnummer: 22664116 | Fabrikantnummer: 80720429 | EAN: 8712061648641
Het productnummer van de fabrikant is 80720429. Het EAN nummer is 8712061648641. Het interne artikelnummer is 22664116.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kophoogte | 10 mm |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Schroefdraadlengte | 55 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Lengte tot onderkant kop | 55 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80020429 DS25
Artikelnummer: 22660922
Fabrikantnummer: 80020429
Fischer TAPBOUT 80120429 DS25
Artikelnummer: 22661712
Fabrikantnummer: 80120429
Fischer BOUT RVS M20X55 DS25
Artikelnummer: 22664896
Fabrikantnummer: 81520429