Fischer SCHROEF RVS M20X60 DS25 - 80720449
Artikelnummer: 22664118 | Fabrikantnummer: 80720449 | EAN: 8712061648665
Het productnummer van de fabrikant is 80720449. Het EAN nummer is 8712061648665. Het interne artikelnummer is 22664118.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kophoogte | 10 mm |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Lengte tot onderkant kop | 60 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80020449 DS25
Artikelnummer: 22660924
Fabrikantnummer: 80020449
Fischer TAPBOUT 80120449 DS25
Artikelnummer: 22661714
Fabrikantnummer: 80120449
Fischer BOUT RVS M20X60 DS25
Artikelnummer: 22664898
Fabrikantnummer: 81520449